nr 1233 2107
Etsning
Bertram Schmiterlöw (1920-2002). Signerad, daterad -43,15/200, Beckholmen. Motivet: 16x22
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 4 februari 2019 kl 18:50:48
| Tid |
Kund |
Bud |
4/2 18:37:27